BOILIES & FEEDER CENTRUM Košice, Textilná 6, Košice

Prekaprarov

Zákaznícka linka
+421 917 161 981
0

Eshop

Nová grafika, nové funkcie, viac produktov ....

Nová grafika, nové funkcie, viac produktov ....
Publikované: 05. November 2017

Milí zákazníci prekaprarov.sk,
 

určite ste postrehli, že na našej stránke prebehli výrazné zmeny: zmenila sa grafika, funkcie a pribudli nové produkty. Pevne veríme, že budete s takouto premenou nášho eshopu spokojní. Práce na  stránke trvali dlhé mesiace a sú hotové na 98%. Nedostatky ešte postupne 
odstraňujeme, stránku "dolaďujeme", aby čoskoro všetko fungovalo na 100%. Odhliadnuc od toho, pracujeme v štandardnom režime, objednávky prijímame a vybavujeme bez akéhokoľvek obmedzenia.

Radi by sme vás poprosili o pochopenie, môže sa stať, že na stránke nájdete chybu  (napr.chýba obrázok, cena), za čo sa samozrejme vopred ospravedlňujeme.

Vzhľadom na to, že niektoré vaše údaje sú aj niekoľko rokov staré, prosíme vás o opätovnú registráciu (výhodou je, že budeme mať vaše aktuálne údaje, ktoré sa u mnohých vás veľakrát menili napr. vaše tel.čísla, a tým vznikali zbytočné komplikácie s doručením zásielky).

Každý zákazník  získava 3-10% zľavu ..... zľava 10% platí na cca60-70% sortimentu, sú značky, kde nie je v našich silách vám prideliť až 10%-nú zlavu, tak sme boli nútení to mierne znížiť (najnižšia zľava je na úrovni 3%).

Prajeme vám príjemné nákupy!
Za celý kolektív Prekaprarov.sk - MVDr.Konrád "Kony" Teleky

TEST